چهارشنبه ۱۴۰۳/۰۱/۰۱

پیام تبریک مدیرعامل پایانه های مسافربری شهرداری قزوین به مناسبت فرا رسیدن سال نو و عید نوروز

مجید اسلامی مدیر عامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قزوین به مناسبت فرا رسیدن سال نو پیام تبریک صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قزوین متن پیام به شرح زیر است :

بسم الله الرحمن الرحیم

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ

 یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

طبیعت به عنوان یکی از نشانه های خدا، سرشار از درس و عبرت است. دلی که بیدار است، در هر پدیده ای عبرتی می بیند و از هر نشانه ای، درسی می آموزد. بیداردلان، از بهار، درس تحول و نوشدن می آموزند. به تعبیر رسول اکرم صلی الله علیه و آله: آن کس که با تغییر دنیا از وضعی به وضع دیگر آگاه نشود، از غافل ترین مردمان است.

نوروز جشن تحول به احسن الحال، جشن شادی و شکوفایی، جشن همدلی و هم پیمانی، زمان شنیدن ترنم پاکی صفای روح و جان و  فرصتــی نو برای تــازه شدن و باز نگریستـن بر چگــونه زیستــن است. خداوندگار عالم را سپاسگزاریم در سالی که گذشت سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قزوین توانست با کوشش فراوان پرسنل خدوم به اهداف عالیه خود در خدمت رسانی به جامعه هدف، گام های موثری بردارد.

اینجانب فرا رسیدن عیــد نـوروز  و بهار پر طراوت که نشانه قدرت خداوند و تجدید حیات طبیعت و تقارن آن با بهار قرآن و ماه مبارک رمضان است را به همشهریان عزیز و خانواده بزرگ مدیریت شهری که بصورت مستمر و موثر در راستای خدمت رسانی به همشهریان مجاهدت نموده اند تبریک و تهنیت عرض می نمایم. امیدوارم با استعانت از ذات لایزال الهی و در سایه توجهات حضرت بقیه الله الاعظم (عج) و با پیروی از رهنمودهای حکیمانه رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی با بهره گیری از توانمندی های شایسته، انسجام کاری بیشتر و همدلی، همفکری و هم افزائی، سالی پربرکت در مسیر خدمت به خانواده شریف و بزرگ بهزیستی سپری کنیم.

در پرتو الطاف بیکران خداوندی، شاد، سلامت و پیروز باشید.

مجید اسلامی

مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قزوین

تصاویر مرتبط