پنجشنبه ۱۳۹۱/۰۱/۳۱

مدير عامل سازمان پايانه هاي مسافربري شهرداري قزوين خبر داد؛

افزايش20 درصدي مسافران پايانه هاي قزوين در نوروز 91

در نوروز امسال پايانه هاي مسافربري قزوين شاهد افزايش20 درصدي مسافران نوروزي بود.

 

مدير عامل پايانه هاي مسافربري شهرداري قزوين گفت: در نوروز امسال پايانه هاي مسافربري قزوين شاهد افزايش20 درصدي مسافران نوروزي بود.
سعيد فرازمند راد با اشاره به استقرار و فعاليت کشيک هايي به صورت 24 ساعته در محل پايانه ها عنوان کرد: کشيک هاي اين سازمان، و انجمن صنفي شرکت ها در ايام نوروز جهت ارايه خدمات بهتر و رفع مشکلات احتمالي در پايانه مستقر بوده و با توجه به رشد 20 درصدي مسافران و جا به جايي 160 هزار مسافر در اين ايام، براي مسافران هيچ گونه حادثه و مشکلي ايجاد نشد.
به گزارش روابط عمومي سازمان پايانه هاي مسافربري شهرداري قزوين؛ وي در ادامه با بيان اينکه در ايام نوروز با كاركنان سازمان هاي هلال احمر و ميراث فرهنگي جهت استقرار نيرو هاي راهنماي مسافر در پايانه ها هماهنگي هايي صورت گرفت و همچنين سازمان پايانه هاي مسارفربري به اسکان مسافران در راه مانده در اين ايام اقدام نمود، از استقرار کيوسک سواري کرايه آبيک و تفکيک پارکينگ سواري کرايه هاي خط قزوين- تهران خبر داد و گفت: همچنين معابر پايانه هاي مسافربري آزادگان جهت گسترش و توسعه پارکينگ ساماندهي شد.
سعيد فرازمند راد با اشاره به تشکيل جلسات متعدد در ايام نوروز با انجمن صنفي و شرکت هاي مسافربري، تشکيل اين جلسات را در راستاي ايجاد هماهنگي و همکاري با انجمن صنفي و شرکت هاي مسافربري دانست و در خصوص ديگر اقدامات سازمان پايانه هاي مسافربري در ايام نوروز گفت: جا به جايي دفتر بازرسي اتوبوسراني و واگذاري غرفه فروش بليط به سازمان اتوبوسراني از ديگر اقدامات اين سازمان بوده است.
مدير عامل پايانه هاي مسافربري شهرداري قزوين در پايان خاطر نشان کرد: نرخ کرايه هاي شبکه حمل و نقل عمومي که از تاريخ 25 اسفند تا 15 فروردين ماه سال 91 افزايش 20 درصدي داشت، به قيمت مصوب قبلي بازگشت.

 

تصاویر مرتبط