یکشنبه ۱۴۰۱/۰۷/۱۰

اجرای لکه‌‎گیری و مرمت آسفالت محوطه و معابر پایانه های مسافربری شهرداری قزوین

مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قزوین از اجرای عملیات لکه‌گیری و مرمت آسفالت محوطه و معابر پایانه های شهرداری قزوین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قزوین؛ علی محمدحسینی گفت: سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قزوین در راستای بهینه‌سازی مسیر رفت‌وآمد شهروندان عملیات لکه‌گیری و آسفالت محوطه و معابر پایانه های شهرداری قزوین را آغاز کرده است.

وی افزود: پایانه غرب واقع در خیابان اسد آبادی، پایانه الموت شرقی واقع در میدان مینودر، پایانه الموت غربی واقع در انتهای خیابان شهید بابایی سرکانال پایانه نسیم شمال واقع در کمربندی نسیم شمال و پایانه آزادگان واقع در بلوار خرمشهر – ميدان تهران قديم از معابر ومحوطه های بوده که لکه‌گیری و آسفالت‌ریزی شده است.

مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قزوین افزایش کیفیت ارائه خدمات، ایجاد تسهیلات بیشتر برای آسایش مسافران و افزایش بهره‌وری و بهره‌مندی از امکانات موجود را از اهداف اجرای پروژه بهسازي پايانه های مسافربري شهر قزوين عنوان کرد.

وی خاطرنشان کرد: عملیات حفاری و لایروبی جوی‌ها و نظافت پایانه های جهت بارندگی در پاییز طی روزهای گذشته به‌طورکامل انجام شده و بطور مرتب نیز مورد بازرسی قرار می گیرد. 

محمدحسینی در پایان گفت: همه تلاش کسانی که در پایانه‌ها انجام وظیفه می‌کنند این است که شرایط مناسبی را برای مسافران فراهم کنند تا هیچ نگرانی برای سفر نداشته باشند.

پایان پیام./

تصاویر مرتبط