شنبه ۱۴۰۱/۰۱/۰۶

استقبال از بهار با اجرای طرح نوروزی در پایانه های مسافربری شهرداری قزوین

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین ازآمادگی کامل پایانه مسافربری برای استقبال از مسافران نوروزی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قزوین؛ علی محمد حسینی گفت: همزمان با آغاز سفرهای نوروزی، پایانه‌ مسافربری شهرداری قزوین با بسیج تمامی نیروها و با همه توان به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به مسافران و مراجعان است.

وی با اشاره به آغاز فعالیت اردوهای راهیان نور از ۲۳ اسفندماه، اظهار کرد: همزمان با آغاز سال نو، پایانه مسافربری با ایجاد فضایی شاداب و با نشاط به استقبال مسافران و گردشگران نوروزی می‌رود.

محمدحسینی از اجرای طرح نوروزی خبر داد و گفت: طرح نوروزی پایانه مسافربری شهرداری قزوین از ۲۵ اسفند آغاز شده و تا ۱۵ فروردین‌ماه ادامه دارد که در این طرح امکانات رفاهی برای رانندگان و مسافران نوروزی پیش بینی شده است.

وی هویت بخشی به سیمای پایانه با آذین‌بندی و چراغانی، سفره هفت سین، زیباسازی نمای پایانه، آسفالت محوطه انبارها، آماده کردن اتاق رانندگان، اتاق مادر و کودک، نمازخانه، نظافت سرویس های بهداشتی و فضای انتظار محوطه را از اهم فعالیت‌های سازمان پایانه‌ های مسافری شهرداری قزوین در ایام طرح نوروزی برشمرد.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین خاطرنشان کرد: پس از دو سال از شیوع کرونا که مسافرت‌ها با محدودیت مواجه بود امسال و با توجه به واکسیناسیون انجام شده، پیش بینی می شود تعداد مسافران نوروزی افزایش یابد و لذا پایانه مسافری بصورت ۲۴ ساعته در خدمت‌رسانی فعال خواهد بود.

علی محمد حسینی با اشاره به اقدامات انجام شده در خصوص مقابله با کرونا در پایانه ها درایام پایانی سال و نوروز، تصریح کرد: در ایام طرح نوروزی و با توجه به پیش‌بینی‌ها برای حضور تعداد زیادی مسافر، اغذیه فروشی‌ها، رستورران و سرویس های بهداشتی پایانه بصورت مستمر توسط کارشناسان بهداشت پایش می شوند؛ ضمن آنکه اقدامات گندزدایی سطوح و دستگاه‌ها و سیستم‌های الکترونیکی پایانه مورد توجه ویژه قرار گرفته است.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین همچنین با اشاره به سرویس دهی این سازمان در ایام نوروز به اقصی نقاط کشور تأکید کرد: امسال هیچگونه افزایش نرخی در اتوبوس های جاده‌ای و سواری‌های کرایه بین‌شهری نداریم.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط