شنبه ۱۴۰۰/۱۲/۱۴

دومین جلسه ستاد سفرهای نوروزی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قزوین برگزار شد

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین از برگزاری دومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر با محوریت نوروز ۱۴۰۱ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قزوین؛ دومین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر سازمان پایانه های مسافربری  با محوریت نوروز ۱۴۰۱ به ریاست علی محمدحسینی مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین و اعضای کمیته‌های این سازمان در سالن جلسات سازمان پایانه ها برگزار شد.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین با تاکید بر لزوم توجه هر چه بیشتر به موضوع ستاد و اهتمام رؤسایکمیته ها در امر خدمت‌رسانی شایسته به مسافران نوروزی، گفت: از آنجایی‌که نوروز باستانی از جشن‌های بزرگ ایرانیان بوده و نمادی از نو شدن و تغییر وضعیت از سردی و خاموشی به نور و سرسبزی است، باید به طور شایسته به استقبال نوروز برویم.

وی ادامه داد: با انجام کار کارشناسی و با رفع مشکلات و پیشنهادهای مؤثر نسبت به برنامه‌ریزی سفری بی‌خطر برای هم‌وطنانمان در ایام نوروز آمادگی لازم را داشته باشیم.

محمدحسینی افزود: استان قزوین به لحاظ واقع‌شدن در راه مواصلاتی و پرتردد موقعیت ویژه آب‌وهوایی معتدل، پوشش گیاهی و تنوع زیست‌محیطی در کمترین فاصله از دیگر شهرها ، فرصتی مناسب برای ماندگاری مسافر و به‌تبع موجب رونق اقتصادی در استان خواهد بود.

در پایان مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین گفت: در این ایام همه دست‌اندرکاران به نحوی تلاش خواهند کرد تا شرایط سفر مناسب و ایمن برای شهروندان با توجه به شرایط کرونا فراهم شود

پایان پیام.

تصاویر مرتبط