دوشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۱۳

پیام تسلیت مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قزوین به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی

مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قزوین طی پیامی فرارسیدن دومین سالگرد شهادت سردار دلها شهید قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قزوین ، علی محمدحسینی مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قزوین طی پیامی فرارسیدن دومین سالگرد شهادت سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.

در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند، بعضی پیمان خود را به آخر بردند ( در راه او شهید شدند) و بعضی دیگر در انتظارند و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.

دو سال از شهادت پرافتخار فرمانده ی بزرگ و عزیز سپاه اسلام، "سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی" که عمر با برکت خویش را در اعتلای نام وطن و پاسداری از آرمان های خمینی کبیر و اطاعت از فرامین مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه ای سپری کرده بود گذشت، شهادتی که به تصور دشمنان این مرز و بوم با هدف از بین بردن خط فکری و عقیدتی محور مقاومت انجام گرفت غافل از این که پس از شهادت حاج قاسم، هزاران انسان دیگر با تفکر آن مرد بزرگ تربیت شده و در مقابل دشمنان خواهند ایستاد.

اینجانب به نمایندگی از جامعه حمل و نقل این مصیبت عظمی را محضر حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری، خانواده داغدار ایشان و امت قهرمان ایران اسلامی تسلیت عرض می کنم.امیدوارم حضرت باریتعالی روح ملکوتی این شهید عزیز را با شهدای کربلا محشور و اجر و صبری عظیم به خانواده و همرزمان ایشان عنایت فرماید.

علی محمدحسینی

مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قزوین 

پایان پیام.

تصاویر مرتبط