چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۸/۰۵

برای خدمت به مردم کنار یکدیگر ایستاده ایم

مهدی صباغی، شهردار قزوین در دیدار با فرمانده قرارگاه لشگر ۱۶ زرهی قزوین و جمعی از فرماندهان و مسوولان نظامی این لشگر گفت: با یقین می‌گویم که ما امروز از بهترین امکانات روز دنیا در کشور برخورداریم و توانمندی های زیادی در تمام سطوح داریم.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری قزوین؛ مهدی صباغی در این دیدار گفت: وقتی اندیشه ما خدمت به نظام و امت اسلامی باشد همه ما در کنار یکدیگر ایستاده ایم و همه باید در کنار هم باشیم و باید با شادابی این اتحاد را حفظ کنیم و برای حفظ این نهضت و انقلاب مشارک فعال داشته باشیم.

شهردار قزوین با تاکید بر اینکه «می توانیم با تعامل بیشتر ارتش را به مردم نشان دهیم»، تصریح کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز پای نظام ایستاده است و پای این نظام خون های زیادی را تقدیم کرده است و ارتش همیشه پای کار بوده است و اولین نیروی جهادی که در همه بحرانها حضور مستمر دارد ارتش است.

وی در ادامه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری، گفت: ایشان بارها به مسئولان نظام فرموده اند که هرکجا پای مردم در میان است باید از جان خود هم بگذریم، امروز تفکر و اندیشه بسیجی است که می تواند ما را پیروز میدان کند.

شهردار قزوین با تاکید بر این مسئله که « ما به عنوان خدمتگزاران مردم نباید هیچ فرصتی را برای کمک به مردم از دست بدهیم»، گفت: ما خادمان این مردمیم و بی شک کارکردن در راه رضای خدا و خدمت به خلق خدا به ما عزت و سرافرازی می دهد.

تصاویر مرتبط