سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۲/۲۶

محمدحسینی خبر داد؛

آغاز اجرای طرح استقبال از بهار 1400 در پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین

علی محمدحسینی، مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین از آغاز اجرای طرح استقبال از بهار 1400 در پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين؛ محمدحسینی اقدامات این سازمان را برای استقبال از بهار و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان مسافر در ایام نوروز 1400 تشریح کرد.

این مسئول گفت: همه اقدامات بهداشتی در شرایط کنونی کرونا برای استقبال از بهار 1400 در پایانه‌ها مدنظر گرفته شده است.

وی بیان کرد: ضدعفونی کامل پایانه‌های مسافربری و ناوگان عمومی  شهر قزوین به طور مستمر به ویژه در ایام نوروز انجام می شود.

این مسئول بازپیرایی، عملیات بازسازی، نوسازی و گسترش فضای سبز همراه با پاکیزگی مناسب‌تر محیط پایانه، استقرار کشیک سازمان از 7 صبح تا 11 شب و حضور پلیس مستقر در ترمینال بطور شبانه روزی در پایانه  آزادگان و غرب را اقدامات برای استقبال از بهار نام برد.

 وی گفت: سرکشی از ترمینال‌ها و ایستگاه‌‎های تحت پوشش سازمان، رنگ آمیزی جداول و خط کشی گذرگاه‌ها و کاشت گل و گیاه فصلی نیز در همین راستا برای رفاه حال شهروندان و استقبال از بهار انجام خواهد گرفت.

محمدحسینی بیان کرد: خانه تکانی و نظافت ویژه پایانه‌ها درسکوهای سوار و پیاده شدن مسافر، مسجد و نمازخانه، محوطه پارکینگ، غرفه‌ها، سالن انتظار و سرویس بهداشتی را از دیگر فعالیت‌های استقبال از بهار 1400 خواهد بود.

وی بیان کرد: در این ایام همه دست‌اندرکاران به‌ نحوی تلاش خواهند کرد تا شرایط سفر مناسب و ایمن برای شهروندان با توجه به شرایط کرونا فراهم شود.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط