شنبه ۱۳۹۹/۰۴/۲۱

بازدید رئیس شورای اسلامی شهر قزوین از آخرین وضعیت پروژ‌ه‌های سازمان پایانه مسافربری آزادگان و نحوه ارائه خدمات به مسافران

حکمت اله داودی رئیس شورای اسلامی شهر قزوین به همراه مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین از آخرین وضعیت پروژ‌ه‌های سازمان پایانه مسافربری آزادگان و نحوه ارائه خدمات به مسافران در ایام کرونایی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين؛ در این بازدید رئیس شورای اسلامی شهر قزوین در جریان آخرین وضعیت اجرای این پروژه قرار گرفت.

بر اساس این گزارش؛ در این بازدید حکمت اله داودی رئیس شورای اسلامی شهر قزوین بر تسریع اجرای پروژه‌ها تاکید کرد و گفت: اقدامات این مجموعه برای ارتقاء ارائه خدمات به رانندگان و شهروندان قابل تقدیر است.

در این گزارش آمده است؛ داوودی  از نزدیک در جریان روند فعالیت این مجموعه قرار گرفت و همچنین علاوه بر گفتگو با مدیرعامل این سازمان، از نزدیک از اتاق مادر و کودک، ایستگاه مطالعه(کافه کتاب)،ساماندهی سرویس بهداشتی، توسعه ترمینال آزادگان،بانک شهر مستقر در پایانه، ایستگاه انتظامی مستقر در پایانه بازدید کرد.

گفتنی است؛ رئیس شورای اسلامی شهر قزوین از نزدیک در جریان روند فعالیت این سازمان در راستای مبارزه با ویروس کرونا قرار گرفت.

پایان پیام.