دوشنبه ۱۴۰۱/۰۱/۰۱

پیام تبریک مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین به مناسبت فرا رسیدن سال نو

علی محمدحسینی مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین با ارسال پیامی سال نو را به شهروندان شهر قزوین و پرسنل زحمت کش مجموعه بزرگ شهرداری قزوین تبریک گفت.

متن پیام تبریک:
 

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ
 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

بهار آغاز راهی جدید برای نیل به پیشرفت و عدالت است و تنها تحقق این آرزوست که بهار را برای همیشه در این سرزمین جاودانه خواهد ساخت، خداوند بزرگ با طلیعه بهار به انسان های غافل از لطف و بزرگی اش یادآوری می کند که همیشه فرصت نو شدن و تازه شدن وجود دارد.
خداوند منان را سپاسگذاريم که در سايه الطاف بيکرانش فرصت تجربه سال جديد ديگري را بر ما ارزاني داشت تا با الهام از آنچه گذشت، گام در مسير صحيح زندگي بگذاريم و برماست که در سال نو به فراخور مسئولیتی که قبول کرده ایم با خدا و مردم عهد ببندیم تا در سال جدید با تلاش و همتی مضاعف نقاط ضعف خود را رفع نموده و تعهد، تخصص و صداقت را هر چه بیشتر سرلوحه کارهایمان قرار دهیم تا بیشتر و بهتر وظایف خود را انجام داده و بتوانیم رضایت مردم را هرچه بیشتر جلب نماییم.
اینجانب حلول سال نو را محضر همه مردم فهیم، فرهیخته و با صفای شهر قزوین، به ویژه خدمت خانواده معظم شهداء، جانبازان، ایثارگران، کارکنان و پرسنل زحمت کش مجموعه بزرگ شهرداری  قزوین، همچنین کارکنان سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین که با تلاش فراوان توانسته اند خدمات مطلوبی به شهروندان  این کهن شهر ارائه دهند تبریک عرض نموده و سالی سرشار از سلامتی، موفقیت، سر بلندی، برکت و شکوفایی معنوی و دنیوی را برای همگان آرزومندم. به امید رسیدن جشن حقیقی خلایق ظهور حضرت بقیة الله الاعظم

 

علی محمدحسینی

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین

تصاویر مرتبط