شنبه ۱۴۰۰/۱۲/۰۷

آغاز اجرای طرح استقبال از بهار در سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین از آغاز اجرای طرح استقبال از بهار ۱۴۰۱ در پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قزوین؛محمدحسینی گفت: همه اقدامات بهداشتی در شرایط کنونی کرونا برای استقبال از بهار ۱۴۰۱ در پایانه‌ها مدنظر گرفته شده است.

وی بیان کرد: ضدعفونی کامل پایانه‌های مسافربری و ناوگان عمومی شهر قزوین به طور مستمر به ویژه در ایام نوروز انجام می‌شود.

این مسئول؛ بازپیرایی، عملیات بازسازی، نوسازی و گسترش فضای سبز همراه با پاکیزگی مناسب‌تر محیط پایانه، استقرار کشیک سازمان از ۷ صبح تا ۱۱ شب و حضور پلیس مستقر در ترمینال به طور شبانه روزی در پایانه آزادگان و غرب را اقدامات برای استقبال از بهار نام برد.

مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری گفت: سرکشی از ترمینال‌ها و ایستگاه‌های تحت پوشش سازمان، رنگ آمیزی جداول و خط کشی گذرگاه‌ها و کاشت گل و گیاه فصلی نیز در همین راستا برای رفاه حال شهروندان و استقبال از بهار انجام خواهد گرفت.

محمدحسینی اضافه کرد: نظافت ویژه پایانه‌ها درسکو‌های سوار و پیاده شدن مسافر، مسجد و نمازخانه، محوطه پارکینگ، غرفه‌ها، سالن انتظار و سرویس بهداشتی را از دیگر فعالیت‌های استقبال از بهار ۱۴۰۱ خواهد بود.

مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین در پایان گفت: در این ایام همه دست‌اندرکاران به نحوی تلاش خواهند کرد تا شرایط سفر مناسب و ایمن برای شهروندان با توجه به شرایط کرونا فراهم شود.

انتهای پیام.

تصاویر مرتبط