پنجشنبه ۱۴۰۰/۱۰/۰۹

پیام مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قزوین به مناسبت فرا رسیدن یوم الله 9 دی

به گزارش روابط عمومی سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين ؛ در پیام علی محمدحسینی آمده است:

به یقین تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی آکنده از مقاطع حساسی است که در جای جای آن می‌توان الطاف خفیه و دست قدرت الهی را مشاهده نمود.

نهم دی ماه سال 88 یکی از روزهای ماندگار انقلاب اسلامی است که ماندگاری آن به دلیل نقش آفرینی ویژه مردم در دفاع از حریم ولایت، اسلام و پاسخی به دخالت‌های بیگانگان بود.

حماسه نهم دی نقطه عطفی در تاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی به شمار می آید بطوریکه در این روز به یادماندنی عشق به امامت و ولایت به بهترین شکل ممکن تجلی یافت و حماسه حضوری رقم خورد که هیچگاه از اذهان محو نخواهد شد.

با بصیرت مردم در 9 دی خنثی شد این روز، نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند.

روز نهم دی، مهر تأییدی بود بر مشروعیت سیاسی نظام اسلامی ایران و در این روز مردم ایران عزیز نشان دادند دشمنان خود و انقلاب را به خوبی می شناسند و هرگز فریب حیله ها و نیرنگ های آنان را نخورده و با پیروی از ولایت و رهبری امت، هرگز راه را گم نخواهند کرد.

 

اینجانب به نوبه خود فرارسیدن این روز مبارک را به تمامی مسئولان خدوم نظام اسلامی و عموم ملت شریف ایران به ویژه خانواده بزرگ مدیریت شهری شهرداری قزوین تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

 

انتهای پیام

تصاویر مرتبط