شنبه ۱۳۹۳/۰۹/۱۵

در کميسيون بانوان شوراي شهر قزوين مورد بررسي قرار گرفت؛

تعيين تکليف پلاکهاي آرايشگاههاي زنانه

رئيس کميسيون بانوان و خانواده شوراي شهر قزوين گفت: لايحه بررسي وضعيت صدور پروانه کسب براي آرايشگاهها و دوزندگي هاي زنانه که در منزل کار مي کنند، مورد ارزيابي قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر قزوين؛ شهلا عطايي با اعلام اين خبر اظهار داشت: اشتغال بانوان در منزل با فراگيري تخصص در رشته هاي مختلف، واقعيتي در زندگي شهرنشيني است و گاه مشاهده مي شود که آنان بي سرپرست و يا بد سرپرست هستند و بايد از اين راه، مخارج زندگي خود و فرزندانشان را تأمين کنند.
وي با بيان اينکه آماري از تعداد بانواني که در منزل اقدام به شغل آرايشگري، دوزندگي و يا حرفه هايي از اين دست مي پردازند در دست نيست، ادامه داد: اغلب آنان با هزينه اندک، کسب و کار آبرومندانه اي راه انداختند که کميسيون بانوان و خانواده شورا قصد دارد سرو سامان مطلوبي به وضعيت کاري آنها دهد.
اين عضو شوراي شهر خبرداد: در جلسه اي با حضور مدير کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري، معاون شهر سازي و معماري اين بخشنامه ها و مقررات حال حاضر بررسي مي شود تا به نتايج مطلوب و جامعي برسيم.
عطايي گفت: با ارسال لايحه به صحن علني شورا و در صورت موافقت اعضاي محترم، لايحه مذکور با تدوين قوانين و مقرراتي در شهر اجرايي مي شود.
پايان پيام/1076/آذر93

تصاویر مرتبط