چهارشنبه ۱۳۹۳/۰۹/۱۲

سردار شاهرخي در نشست با شوراي شهر قزوين:

"بسيج" به ملت ايران تعلق دارد

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان در ديدار رياست و اعضاي شوراي اسلامي شهر قزوين با وي، گفت: بسيج به همه ملت ايران تعلق دارد و در متن جامعه ي ايراني و اسلامي است.

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر قزوين؛ سردار محمد شاهرخي افزود: هفته بسيج نماد و نقطه عطفي است تا نگرش و رفتارمان را با حاکميت بسيج هماهنگ کنيم و در راه اقتدار انقلاب و نظام جمهوري اسلامي ايران بکوشيم.
وي به نقش آفريني مردم در پيروزي انقلاب اسلامي و ماندگاري آنها در صحنه براي پايداري و سرافرازي نظام جمهوري اسلامي، اشاره کردو يادآورشد: اگر انقلاب اسلامي ايران تا امروز مسير خود را طي کرده به واسطه نگرش و حضور ديندارانه مردم بوده و تا آنان در صحنه هستند شکوفايي نظام و انقلاب محقق است و مسئولان بايد تلاش کنند تا هيچ گاه همراهي آنان کمرنگ نشود.
فرمانده سپاه صاحب الامر (عج) استان با تأکيد بر افزايش اميد و نشاط مردمي و دست يابي به آينده اي روشن، افزود: اين اقدامات بايد در برابر دشمني صورت بگيرد که همواره درصدد جدايي مردم از هم بوده تا کارکرد مثبت نظام را زير سؤال ببرد.
وي خاطرنشان کرد: بار سنگيني بر دوش مسئولان و منتخبين مردم در شوراي شهر وجود دارد چراکه توجه به خواسته ها و نيازهاي مردم در اولويت کاري شماست و در در اين راه نقشي اثر گذار بر عهده داريد و معتقدم پايبندي اعضاي شوراي شهر قزوين به ارزشهاي نظام جمهوري اسلامي بسيار ارزشمند است و نشان مي دهد که مردم در انتخاب خود به درستي عمل کردند.
سردار شاهرخي خدمتگزاري به مردم را توفيقي مغتنم و زودگذر برشمردو ادامه داد: انقلاب اسلامي ايران نعمتي است که ما به اين درجه از افتخار رسيديم که از آن پاسداري کنيم و چه بسا سعادت ما در گرو همين خدمتگزاري باشد.
وي همچنين انقلاب را استمرار حرکت انبياء برشمردو گفت: مردم پايه گذار اين انقلاب هستند، حرکت خود جوشي که هزينه هاي زيادي براي پيروزي آن داده شده است، ولي دشمن تلاش مي کند سبک زندگي مردم را تغيير دهد که به لطف خداوند تاکنون نتوانسته است.
فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) در پايان با بيان اينکه نقاط مثبت فراواني در انقلاب ريشه دار ايران وجود دارد، تصريح کرد: مهمترين آنها سرمايه هاي انساني هستند که در جايگاهها و مقامهاي مختلف قرار دارندو مسئولان در صف اول ماندگاري و تحقق اهداف انقلاب و نظام به شمار مي آيند.
پايان پيام/1079/آذر93

تصاویر مرتبط