سه‌شنبه ۱۳۹۸/۰۹/۱۹

حق شناس:

ارائه گزارش سه ماهه درآمد و هزینه شهرداری به پارلمان محلی قزوین

حق شناس خواستار ارائه گزارش سه ماهه درآمد و هزینه شهرداری به منظور بررسی مشکلات و تصمیم گیری از سوی اعضای شورای اسلامی شهر قزوین شد.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ محسن حق شناس، عضو پارلمان محلی قزوین در جلسه علنی شورا که به بررسی گزارش درآمد و هزینه شهرداری در نیمه نخست امسال اختصاص داشت، گفت: شهردار سابق با تشکیل کمیته درآمد کار خوبی در این حوزه انجام داده بود تا هزینه ها مدیریت شود.

حق شناس ضمن تاکید بر لزوم راستی آزمایی و نظارت بر گزارش درآمد و هزینه شهرداری قزوین گفت: در حوزه مالی باید برای پروژه هایی که با ارقام ناچیز تکمیل می شود، برنامه ریزی کرد.

این عضو شورای اسلامی شهر قزوین در ادامه این جلسه عنوان کرد: بسیاری از مشکلات موجود در شهر به دلیل اداره شدن شهرداری به صورت سرپرستي است؛ بنابراین ضرورت دارد شورای شهر در این خصوص تصمیم گیری کند.

وی با بیان این مطلب که شورای پنجم با بدهی ۲۴۰ میلیارد تومانی شهرداری آغاز به کار کرد و در حال حاضر این مبلغ به ۴۰۰ میلیارد تومان رسیده و هیچ اقدامی در این راستا انجام نشده است، افزود: اگر به دنبال حل این مشکلات هستیم باید شهرداری را از سرپرستی نجات دهیم و شورا باید در این خصوص تصمیم بگیرد.

حق شناس همچنين از شهرداری خواست تا در ارائه بسته های رفاهی به کارمندانش از ظرفیت فروشگاه تعاونی مصرف خود برای تامین کالا استفاده كند.
 

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط