سه‌شنبه ۱۳۹۸/۰۹/۱۹

فصیحی رامندی:

پروژه جدیدی در شهر تعریف نشود

پروژه های نیمه تمام شهری تا پایان سال ۹۹ تکمیل شود و پروژه جدیدی تعریف نشود تا درانتهای کار شورای پنجم، این طرح ها به سامان برسد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ احد چگینی رییس کمیسیون بازرسی، حقوقی و نظارت شورای اسلامی شهر قزوین با بیان این مطلب درجلسه علنی پارلمان محلی این شهر در خصوص گزارش درآمد و هزینه شهرداری در نیمه نخست امسال گفت: این گزارش باید توسط کمیته حسابرسی راستی آزمایی شود.

وی ادامه داد: درسال گذشته شورای شهرقزوین ۲۵۲پروژه عمرانی را برای اجرا مصوب کرد که طبق این گزارش تنها سه و نیم درصد آنها محقق شده و فقط ۹ پروژه بالای ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد که این وضعی قابل قبول نیست.

چگینی تاکید کرد: اگر وضعیت پروژه های عمرانی در شهر قابل دفاع نیست، بیشتر به دلیل نبود شهردار است؛ چراکه سرپرست نمی تواند بسیاری از کارها را انجام دهد و اختیارات زیادی ندارد.

وی همچنین با اشاره به افزایش جرایم کمیسیون ماده صد اظهار داشت: این موضوع تأثیر ناخوشايندي بر روی قیمت مسکن داشته است؛ در حالي که ما موظفیم مصوباتی داشته باشیم که آب روی آتش باشد و از مشکلات بکاهد.

رییس کمیسیون بازرسی، حقوقی و نظارت پارلمان محلی قزوین، همچنین خواستار تعیین تکلیف و پیگیری حکم شهردار قزوین از وزارت کشور شد و گفت: طبق قانون اگر وزیرکشور در مدت یک ماه حکم شهردار را ابلاغ نکند، ریاست شورا می تواند نسبت به ابلاغ حکم اقدام کند.

این عضو شورای اسلامی شهر قزوین همچنین خواستار ارائه و اصلاح شیوه نامه رفاهی کارکنان شهرداری قزوین شد.
 

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط