شنبه ۱۳۹۸/۰۹/۱۶

فدایی فر

بررسی مجدد پرونده پروژه مشارکتی مهر و ماه

سهم شهرداری قزوین در پروژه مهر و ماه، ٦٧٠پارکینگ است و این موضوع با توجه به تخلفات ساختمانی سرمایه گذار باید مجدد بررسی شود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ کیومرث فدایی فر مدیر منطقه دو شهرداری قزوین در جلسه علنی پارلمان محلی این شهر، پیرامون پروژه مشارکتی مهر و ماه گفت: این قرارداد در سال ۸۹ میان شهرداری قزوین و سرمایه گذار شرکت مسکن سازان استان با آورده شهرداری به میزان ۱۰ میلیارد تومان به علاوه یک میلیارد تومان هزینه های پروانه و آورده سرمایه گذار به میزان ۳۰ میلیارد تومان منعقد شد.

وی ادامه داد: طبق قرارداد مقرر شد؛ سهم شهرداری از ۳۸ هزار متر مربع زیربنا شامل ۶ طبقه حدود ۱۹ هزار متر مربع پارکینگ عمومی طبقاتی و یا ٦٧٠ فضای پارک باشد.

وی تاکید کرد: سرمایه گذار در اثر تخلفات ساختمانی شامل تغییر و یا تبدیل کاربری درکمیسیون ماده ۱۰۰، مبلغ ۴ میلیارد تومان جریمه شده است.

فدایی فر در بخش دیگری از سخنانش به گزارش دفتر فنی استانداری به عنوان مرجع داوری در اختلافات به وجود آمده در این پروژه اشاره کرد و افزود: طبق نظر دفتر فنی استانداری باید پروانه اصلاحی صادر شود که شهرداری با این موضوع موافق نیست؛ چراکه تخلف صورت گرفته و رای نیز صادر شده است.

نحوه تخلف سرمایه گذار و شفافیت در سهم شهرداری در فضای تجاری و پارکینگ ها در پروژه مهر و ماه از دیگر مباحث مطروحه توسط مدیر منطقه دو شهرداری قزوین در این جلسه بود.

گفتنی است؛ در این جلسه مقرر شد؛ درکمیسیون تلفیق مالی و عمران پرونده پروژه مهر و ماه مجددا بررسی و کارشناسی شود.
 

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط