شنبه ۱۳۹۸/۰۶/۳۰

عبدالرزاقی:

رای دفاع از خون شهدا ما خود آتش به اختیار هستیم

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، مهدي عبدالرزاقي نايب رئيس شوراي شهر در جلسه علنی شورا که با دستور کار بررسی نامگذاری معابر شهری برگزار شد درسخناني با تاكيد بر اينكه هيچ تابلويي از كوچه و خيابان‌هاي شهر به عنوان نام شهيد حذف نشده افزود:

جوسازي و فضاسازي ايجاد شده در اين خصوص كاملا مشهود است و كساني مي‌خواهند مجموعه مديريت شهري و اعضاي شورا را تخريب كنند.

:وي افزود: عنوان شهيد ثالث در خيابان شهيد ثالث 9 تابلو دارد كه يكي از آنها عنوان شهيد جا افتاده است متاسفانه پيمانكار مربوطه در اين خصوص تعلل كرده و نبايد اين كار را به كل شهر تعميم داد.

نايب رئيس شوراي شهر قزوين تمام افرادي كه اين‌گونه جوسازي كردند را به تقوا و دينداري دعوت كرد و گفت:

:small_red_triangle_down:افرادي كه به مجموعه مديران شهري و اعضاي شورا توهين كردند نمي‌توانند ما را از وظايفمان منحرف كنند و بايد بدانند كه از تاريخ بايد درس گرفت نه اینکه از امام خود جلو بيفتيم و نه عقب بمانيم كه در هر دو صورت قطعا منحرف خواهيم شد.

وي تاكيد كرد: افرادي كه توهين كردند گفتند ما آتش به اختيار هستيم بايد بگويم كه اگر آتش به اختيار هستيم براي پاسداري از خون شهداست و برای دفاع از خون شهدا ما خود آتش به اختیاریم. ولی نه اينكه در فضاي مجازي وارد فضاهاي عوام‌فريبانه شويم.

به گفته‌ي عبدالرزاقي تا آخرين لحظه پاسدار خون شهدا و مديون رشادت‌هاي آنان هستيم.

وی در بخش دیگری از سخنانش ضمن تبریک به سرکار خانم دکتر سیده منیره قوامی به دلیل انتصاب ایشان به سمت رییس شورای اسلامی شهرستان قزوین اظهار کرد:
 

برای اولین بار است که یک بانو رییس شورای شهرستان می شود که جای تبریک دارد.

وی در خصوص برگزاری جلسه کمیسیون عمران و موارد بررسی شده در ان خاطرنشان کرد: پروژه های عمرانی مناطق یک و دو دراین جلسه بررسی شد که روند مطلوبی به جهت پیشرفت فیزیکی داشتند.

عبدالرزاقی همچنین ادامه داد: درخصوص تسریع درعملیات پیاده روسازی در برخی معابر شهری که کنده کاری شده تذکر داده شده است و قول مساعد گرفته شد که هرچه سریعتر پیاده روسازی ها را انجام دهند.

/پایان پیام/
 

تصاویر مرتبط