سه‌شنبه ۱۳۹۸/۰۴/۰۴

قوامی:

مشکلات و نواقص جاده سلامت برطرف شود

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، دکتر سیده منیره قوامی رییس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر در سخنانی در صحن علنی شورا گفت:

طی بازدیدی که از جاده سلامت داشتیم نواقص و مشکلاتی که دراین مسیر وجود داشت شناسایی و احصا شد و پیشنهاداتی برای رفع انها به شهردار منطقه اعلام شده است.

وی افزود: نبود آبسردکن، پارکینگ دوچرخه و کمبود سرویسهای بهداشتی و تعطیلی انها پس از ساعت 9 شب به بعد، وجود سگهای بدون صاحب و تامین امنیت مسیر ازجمله مشکلاتی است که در جاده سلامت شهروندان با ان روبه رو هستند و بایستی رفع شوند.

قوامی همچنین به موضوع ساماندهی ارامستان نبیل اشاره کرد و گفت: این ارامستان کف سازی مناسبی ندارد و مقرر شده طی تفاهم نامه سه جانبه بین شهرداری اوقاف و اقای نبیل پروژه کف سازی ارامستان فاز به فاز اجرایی شود.

وی تاکید کرد: درجلسه کمیسیون نیز مقرر شد تا سازمان ارامستانها لیستی از مدفونین جدید که در قبرستان نوبلی دفن شده اند را به متولی اقای نبیل ارایه کنند.

سخنگوی پارلمان محلی تاکیدکرد: معرفی نماینده توسط اوقاف جهت امضای تفاهم نامه و پیگیری سردرب ارامستان و ارایه اسامی مدفونین از جمله مواردی بود که قراراست انجام شود.

رئیس کمیسیون محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر دربخش دیگری ازجلسه به منظور ارتقای فرهنگ کتابخوانی خواستار راه اندازی بخش کتاب در اتوبوس های شهر قزوین و پیگیری مطالبات شورا در این خصوص شد.

/پایان پیام/
 

تصاویر مرتبط