سه‌شنبه ۱۳۹۸/۰۳/۲۱

عبدالرزاقی:

تامین آب دریاچه های پروژه هفت دره باراجین ابهام دارد

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، مهدی عبدالرزاقی نایب رییس پارلمان محلی در جلسه علنی صحن شورا که با دستور کار گزارش عملکرد معاونت عمرانی شهردار برگزار شد، طی سخنانی در خصوص پروژه هفت دره بیان کرد:

 

همیشه وجود این دره ها و دریاچه ها در این پروژه جای سوال بوده که چه اتفاقی قرار است در نهایت بیافتد و اینکه اب این دریاچه ها از کجا تامین خواهد شد؟

وی ادامه داد: ما اگر آب بارانی نداشته باشیم آب این دریاچه ها چگونه تامین می شود که متاسفانه تا به امروز جواب درستی نگرفته ایم.

عبدالرزاقی درخصوص مباحثی مبنی بر استفاده از سهیمه اب باغستان در این دریاچه ها در فضای مجازی خواستار شفاف سازی شد و تاکید کرد:

همیشه دغدغه تامین اب باغستان مطرح بوده و در این راستا با کمبود تامین اب مواجه هستیم پس بنابراین بایستی بطور شفاف اعلام شود که اب این دریاچه ها از کجا تامین می شود و اگر قرار است از سهمیه اب شهرداری باشد باید مشخص شود که به چه میزان خواهد بود.

وی در بخش دیگری از این جلسه که در رابطه با بررسی پروژه برج اداری حکم اباد بود خاطر نشان کرد:

چرا این پروژه در دوماه گذشته روند اجراییش کند و تعطیل شده است؟ بنظر میرسد این سازه ی غول پیکر صرفه اقتصادی نداشته باشد.

وی ا دامه داد: این سازه همانند تابوت هایی است که بر دوش مدیریت شهری مانده و سرانجام معلوم نیست چه وضعیتی پیدا میکند.

عبدالرزاقی خاطر نشان کرد: در برج های حکم اباد، پونک، الهیه و بادامستان هزاران تن تیر ورق کار شده که دستاورد اقتصادی خوبی برای شهر نداشته است.

این عضو شورا در بخش دیگری از این جلسه در خصوص پروژه کمربند شرق گفت: لازم است درخصوص این پروژه و اینکه ارتباطی به باغستان ندارد اطلاع رسانی شود چرا که شاهد تخریب شورا و شهرداری در این خصوص هستیم.

عبدالرزاقی به ذکر نکته ای درخصوص شایعه خرید زمین توسط اعضای شورا و مدیران شهرداری در پروژه کمربند شرق اشاره کرد و گفت:

گفته می شود که برخی از مدیران شهری و اعضای شورا برای ارزش افزوده در کمربند شرق اقدام به خرید زمین کرده اند، بنده در این جلسه اعلام می کنم که اگر هر کدام از اعضای شورا یا مدیران شهری در این محدوده یک متر مربع زمین خریده باشند شخصا استعفا خواهم داد.

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط