سه‌شنبه ۱۳۹۸/۰۳/۲۱

دقیقی:

در قزوین هیچ یک از پروژه های در قالب سرمایه گذاری سرانجام خوبی نداشتند

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قروین، سعید دقیقی عضو پارلمان محلی در جلسه علنی صحن شورا که با حضور معاون عمرانی شهردار و گزارش پروژه های عمرانی شهر برگزار شد طی سخنانی گفت:

 

ما نگرانیم اتفاقی که برای پروژه های پونک، الهیه و بادامستان افتاد برای برج تجاری و اداری حکم آباد نیز بیافتد، چرا که متاسفانه پروژه هایی که درقالب سرمایه گذاری در شهر به تصویب رسید هیچ کدام سرانجام خوبی نداشتند.

وی افزود: پروژه حکم آباد که وضعیت بهتری از بقیه پروژه ها دارد  چرا تعطیل شد و چه زمانی به مرحله پیش فروش می رسد اینها سوالاتی است که بایستی هرچه زودتر تعیین و تکلیف  شود.

وی در خصوص پروژه هفت دره و اظهارات یکی از اعضا مبنی بر توقف این پروژه خاطر نشان کرد:

این پروژه در سالهای اخیر مورد بحث و بررسی اعضای شورا قرار گرفت و ان زمان رای به اجرای این پروژه داده شد، حالا نباید با تکرار سوالات مانع انجام این پروژه فاخر  شویم، متاسفانه تا بحث باغستان می شود و چند سازمان مردم نهاد طرفدار باغستان را می بینیم حرف از حفظ باغستان می زنیم که به اعتقاد من واقعی نیست، کسانی که الان ایراد می گیرند در زمان تصویب بودجه می بایست این مخالفت را داشته باشند نه الان که پروژه پیش رفته و خودشان در دیدارها و جلسات مردمی به نیکی از این پروژه یاد می کنند.  

دقیقی تصریح کرد: اگر مخالف انجام پروژه ها هستيم پس دوسال سرمایه مردم را هدر داده ايم یا باید رای نمی دادیم یا حالا که رای به اجرا داده ایم نباید با طرح برخی موضوعات مسیر پروژه را منحرف کنیم و جلوی اجرایش را بگیریم.

این عضو شورای شهر در خصوص پروژه کمربندی شرق نیز خواستار مسیرهای دسترسی برای روستاهای وثوق اباد، حسن اباد و اندیشه در این پروژه شد.

دقیقی همچنین در رابطه با استفاده مطلوب از فضای زیر پل امام رضا نیز تاکید کرد: هر چه سریعتر دستور انجام این کار صادر شود تا طراحی فضاها متناسب با ان توسط شهرداری انجام شود.

وی تصریح کرد: طی بازدیدی که از این پل صورت گرفت می توان  با نور پردازی این فضا و مناسب سازی  پاركينگ، روز بازارها و دستفروش ها را سامان داد و نيز فضاهای ورزشی چند منظوره مانند والیبال، فوتبال، تنیس و غیره را ایجاد کرد.

/پایان پیام/

تصاویر مرتبط