یکشنبه ۱۳۹۷/۰۸/۰۶

رئیس شورای اسلامی شهر قزوین:

گذر با عرض شش متر پاسخگوی نیاز ساکنان محله بلاغی نیست

‍به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، حکمت اله داودی رئیس شورای شهر در جلسه علنی پارلمان محلی ضمن تسلیت فرا رسیدن اربعین حسینی، گفت:

حضور میلیونی زائرین مرقد سید و سالار شهیدان امام حسین(ع) در روز اربعین، برای کسانی که می‌خواهند اسلام را مورد هجمه قرار دهند، مانور بزرگی است تا این وحدت برای دشمنان بازدارنده باشد.

وی در ادامه با یادآوری ۱۳ آبان، روز مبارزه با استکبار و روز نوجوان یاد و خاطره همه شهیدان دانش آموز به خصوص شهید حسین فهمیده، را گرامی داشت.

رئیس شورای اسلامی شهر قزوین در خصوص موضوعات مربوط به پروژه خیابان شهید انصاری شرقی نیز گفت:

بارها در جلسات مختلف به عنوان کارشناس ترافیک اعلام کردم که عرض شش متری در شهید انصاری شرقی پاسخگوی ساکنان محله بلاغی نیست و این مصوبه مشکلی که اکنون در برخی مناطق شهر از جمله دباغان، آخوند و دیمج وجود دارد را دوباره تکرار خواهد کرد.

حکمت الله داودی افزود: در چنین فضایی حتما باید مکانی برای پیلوت و پارکینگ وجود داشته باشد اما این مصوبه هیچ کدام از این مسائل را پیش بینی نکرده است.

این مقام مسئول اظهار داشت: لازم است در این رابطه نشستی مشترک با استاندار داشته باشیم تا با طرح مشکلات جدیِ پیش روی مردم این محله و با توجه به تغییر وزیر راه و شهرسازی تغییراتی در این مصوبه ایجاد شود.

 

تصاویر مرتبط