شنبه ۱۳۹۷/۰۷/۱۴

دبیر شورای اسلامی شهر قزوین:

‍ پروژه های سازمان خدمات طراحی بر اساس نیاز طراحی شوند

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، مهدیه سادات قافله باشی رئیس کمیسیون اجتماعی، فرهنگی و هنری و دبیر شورای شهر در جلسه پارلمان محلی که با ارائه گزارش عملکرد سازمان خدمات طراحی همراه بود؛ گفت:

هفته نیروی انتظامی را خدمت برگزار کنندگان آرامش و امنیت در جامعه تبریک عرض می‌کنم.

همچنین روز جهانی و هفته ملی کودک را که امسال با شعار #آینده_را_باید_ساخت برگزار می‌شود؛ به همه آینده سازان تبریک عرض می‌کنم.
امیدوارم دنيايي كه در آينده می‌سازند دنيايی پر از خلاقیت، آرامش، نشاط و عاری از خشونت باشد.

قافله باشی در ادامه تاکید کرد: پروژه های طراحی شده در سازمان خدمات طراحی بر اساس نیاز روز باشد تا اجرایی شوند و در آرشیو این سازمان بدون استفاده قرار نگیرند.

وی افزود: به عنوان مثال طراحی فرهنگسرای امام خمینی(ره) مشابه فرهنگسرای مینودر است که به نظر می‌رسد به صورت نقشه‌های تیپ از سنوات قبل موجود بوده است.

رئیس کمیسیون اجتماعی، فرهنگی و هنری شورای اسلامی شهر متذکر شد:

برای طراحی خانه های فرهنگ و فرهنگسراها ساعت ها وقت صرف شده است اما در نهایت سیاست شهرداری بر خرید ساختمان های آماده متمرکز می‌شود. در این بین باید تکلیف وقت و هزینه ای که برای این طرح ها صرف شده مشخص شود.

مهدیه سادات قافله باشی با اشاره موضوع کریدور خوشنویسی، تاکید کرد:

مقرر بود این طرح با همکاری انجمن خوشنویسان در پارک هشت بهشت اجرا شود اما با گذشت یک سال هیچ اقدامی در این رابطه صورت نگرفته و اراده‌ای نیز برای آن دیده نمی‌شود.

این عضو شورای اسلامی شهر در پایان بر لزوم اقدام برای طراحی های زیباتری برای ورودی پارک ها تاکید کرد و پیشنهاد داد تا این موضوع در سازمان خدمات طراحی در دستور کار قرار گیرد.

تصاویر مرتبط