سه‌شنبه ۱۳۹۷/۰۷/۱۰

سعید دقیقی عضو شورای اسلامی شهر قزوین:

تاسیس یک کارگروه مشترک بین هلال احمر و شورا می‌تواند برای همکاری در زمینه های مختلف موثر باشد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین، سعید دقیقی عضو شورای شهر در جلسه علنی پارلمان محلی که با حضور مسئولین سازمان هلال احمر همراه بود؛ گفت:

تشکل های مردم نهادی که شهروندان برای پیشبرد اهداف آن تلاش می‌کنند؛ نهادهای جذاب و دوست داشتني هستند. هلال احمر نیز یکی از این سازمان های مردمی است كه از دل مردم تشكيل شده است.

وی افزود: در حوزه امداد و نجات مبحث آموزش بسیار مهم است که متاسفانه در سال های اخیر کمتر به آن توجه شده است. در این زمینه باید از مدارس شروع به کار کرد زیرا برای نهادینه شدن موضوعات مختلف مانند پسماند، آتشنشانی، امداد و نجات و ... باید از سنین کودکی و در مدارس شروع به کار کرد.

دقیقی در ادامه گفت: تاسیس یک کارگروه متشکل از هلال احمر و شورا می‌تواند برای همکاری های مشترک در زمینه های مختلف موثر باشد.

عضو شورای اسلامی شهر قزوین همچنین بر لزوم در نظر گرفتن خروجی های مختلف برای ساختمان هلال احمر قزوین تاکید کرد و افزود: با توجه قرار گرفتن خروجی در نزديكی پل؛ در شرايط خاص امكان امداد رسانی محدود می‌شود.

دقیقی همچنین به پروژه استخر روباز بانوان اشاره کرده و گفت:

تفكر احداث استخر روباز بانوان توسط هلال احمر با لحاظ شرايط امنيتی يکی از اتفاقات به جا و شايسته است. ويتامين D در مواد غذایی محدود و در اشعه آفتاب فراوان است كمبود اين ويتامين باعث افسردگی و ضعف عضلانی و... می‌شود و این پروژه می‌تواند در این زمینه کارساز باشد.

سعید دقیقی در پایان به دریافتی کارمندان شهرداری پرداخت و گفت:

بحث شايسته سالاری جدی گرفته شود و كارمندان موفق ارتقا درجه داشته باشند. در مورد راننده های آژانس شهرداری خواهشمندم با توجه به هزینه های سوخت و لوازم خودرو و تورم باید برای حقوق و مزایای رانندگان شهرداری نیز چاره ای اندیشیده شود تا شرایطی فراهم شود که مشکلات اقتصادی این عزیزان را رفع کنیم.

تصاویر مرتبط