پنجشنبه ۱۳۹۳/۱۲/۲۸

صديقي، عضو شوراي اسلامي شهر قزوين:

دهکده طبيعت، هديه مسئولان شهري و استاني به مردم قزوين و کشور

عضو شوراي اسلامي شهر قزوين با بيان اينکه پروژه دهکده طبيعت بوستان بسيار زيبا با گونه هاي مختلف از حيوانات، جانوران و پرندگان است، گفت: اين مکان ديدني هديه اي ارزشمند به مردم استان قزوين و حتي کشور است تا در ايان نوروز در آن حضور يابندو از جذابيتها و امکاناتش بهره ببرند.

به گزارش روابط عمومي شوراي اسلامي شهر قزوين؛ محمدرضا صديقي در جريان افتتاح فاز دوم دهکده طبيعت که صبح چهارشنبه 27 اسفند ماه با حضور نمايندگان مردم قزوين، البرز و آبيک در مجلس شوراي اسلامي، استاندار، اعضاي شوراي اسلامي شهر، شهردار و ديگر مسئولان شهري و استاني در بوستان باراجين برگزار شد، افزود: خوشحاليم که در آستانه ورود به سال جديد فاز دوم پروژه مهم و ديدني اکوپارک براي استفاده شهروندان و گردشگران افتتاح مي شود.

صديقي افزود: مخاطبين در اين مجموعه با حيوانات مختلف و گونه هاي متنوع جانوري آشنا مي شوندو گروههاي مختلف تحقيقاتي با حضور در اين منطقه آموزشي مي توانند به اطلاعات و دانش خود بيفزايند.

اين عضو شورا با ابراز خرسندي از اينکه اکوپارک باراجين توانسته به همت شوراي شهر، شهرداري و ديگر مسئولان استاني رديفي در بودجه کل کشور به خود اختصاص دهد، افزود: با اين اتفاق مهم و درخور توجه و بودجه اي که دولت براي اين مجموعه لحاظ مي کند، به تکميل و افزايش جذابيتهاي اين منطقه در سالهاي آتي کمک شاياني خواهد شد.

پايان پيام/1224/اسفند93

تصاویر مرتبط