شنبه ۱۳۹۸/۰۶/۳۰

مهرابی، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری قزوین:

در سال جاری بیش از 4 هزار دقیقه برنامه در استدیو رادیو شهر تولید شده است

عادله مهرابی، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری قزوین، گفت: در 136 روز کاری غیر تعطیل سال 98، روزانه 30 دقیقه و در مجموع 4 هزار و 80 دقیقه برنامه در استدیو رادیو شهر، تولید شده است.

به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری قزوین؛ مهرابی خاطرنشان کرد: برنامه های رادیو شهر به مواردی چون اخبار شهرداری، گزارش های ترافیکی ظهرگاهی و عصرگاهی، گفتگو با مدیران شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر، پیگیری مطالبات شهروندان از شهرداری در تلفن های دریافت شده از سامانه 137، طرح مباحث کارشناسی درخصوص حقوق شهروندی و غیره اختصاص دارد.

این مسئول گفت: در سال 98، 680 دقیقه از برنامه های رادیو شهر به طرح مباحث حقوق شهروندی، 1360 دقیقه به گفتگو با مدیران شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر، 272 دقیقه به ارائه گزارش ترافیکی معابر شهری و توصیه های ترافیکی اختصاص داشته است.

وی افزود: در این مدت در رادیوشهر، 680 دقیقه به ارائه تازه ترین خبرهای شهرداری، 115 دقیقه به معرفی پروژه های عمرانی شهرداری قزوین، 230 دقیقه به معرفی مشاغل قدیمی و محلات قزوین و 680 دقیقه به دریافت و پاسخگویی به مطالبات شهروندان از طریق سامانه 137 پرداخته شده است.

مهرابی خاطرنشان کرد: در بخش خبر رادیو شهر  در سال 98، روزنامه 4 تا 5 خبر و در مجموع نزدیک به 700 خبر از اخبار شهرداری قزوین به اطلاع شهروندان رسیده است.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری با بیان این که رادیو شهر تلاش دارد خدمات و فعالیت های شهرداری قزوین را به طور کامل پوشش دهد، گفت: پوشش خبری آیین هایی چون نوروز، هفته فرهنگی قزوین، برنامه های دهه اول محرم، اقدامات ستاد بحران شهر، فعالیت های ستاد مهر شهرداری، تهیه و پخش گزارش های مردمی از محل برگزاری برنامه ها و گفتگو با مدیران اجرایی آیین ها هر ساله در دستور کار رادیو شهر قرار دارد.

مهرابی با تاکید بر این که رادیو شهر عضو کمیته اطلاع رسانی ستاد مهر شهرداری قزوین است، تصریح کرد: هر ساله اطلاع رسانی فعالیت ها و خدمات شهرداری قزوین در روزهای پایانی تابستان و استقبال از آغاز سال تحصیلی از جمله اقدامات رادیو شهر در 6 ماهه ابتدای سال است.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط