شنبه ۱۳۹۸/۰۶/۳۰

ساماندهی مشاغل مزاحم منطقه سه شهرداری قزوین مورد بررسی قرار گرفت

نشست مشترک مدیر منطقه سه شهرداری قزوین و معاونان وی با مسئولان ذیربط ساماندهی مشاغل مزاحم در راستای بررسی و ساماندهی مشاغل مزاحم منطقه سه برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی منطقه سه شهرداری قزوین؛ محمدابراهیم عصارزاده، مدیر منطقه سه شهرداری قزوین در این جلسه که  با محوریت کاهش آسیب های مشاغل مزاحم بر فضای سبز حاشیه خیابان ها برگزار شد، گفت: برخی مشاغل مزاحم در حاشیه خیابان ها منجر شده که مدیریت منطقه نتواند فضای سبز حاشیه خیابان‌ها را توسعه دهد و همچنین وجود چنین مشاغلی در حاشیه خیابان ها باعث تخریب جدول، موزاییک، جالیز پیاده‌رو شده است.

وی همکاری و مشارکت اصناف را برای ساماندهی مشاغل مزاحم ضروری دانست و گفت:  ساماندهی مشاغل مزاحم باید با تشكیل مثلث مردم، مسئولان و مدیران اصناف همراه شود تا از طریق مدیریت یكپارچه در فرایندی تعاملی اهداف مد نظر محقق شود.

مهدی مردانی، معاون خدمات شهری منطقه سه شهرداری قزوین نیز با تاکید بر ایجاد بستر فضای سبز در حاشیه خیابان ها گفت: در راستای ساماندهی مشاغل خیابان مصیب مرادی واقع در محله پونک به عنوان پایلوت در برنامه کاری این مجموعه قرار گرفته است.

مردانی با اشاره به اهمیت و ضرورت همکاری اصناف برای ساماندهی مشاغل مزاحم گفت: در محور خیابان مصیب مرادی برخی مشاغل منجر به تخریب فضای سبز ، جدول و ... شده که با جدیت ساماندهی مشاغل پیگیری می شود تا به اموال عمومی آسیب وارد نشود.

وی هدف از ساماندهی مشاغل شهرای را زیباسازی شهری و کاهش آلودگی های بصری اعلام کرد و گفت: معاونت خدمات شهری منطقه سه به جدیت دنبال حل مشکلات مشاغل مزاحم در این منطقه است تا آسیب های این موضوع کمتر باشد.

گفتنی است؛ اعضای حاضر در این جلسه به بیان مشکلات و پیشنهادات پرداختند و مقرر شد همکاری های لازم برای حل مشکلات صورت گیرد.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط