شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۲۲

عرشیان:

نشست صمیمی بانوان شورای شهر و مدیرکل امور بانوان استانداری با بانوان تاکسیران برگزار شد

اسماعیل عرشیان، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین، از نشست صمیمی بانوان عضو شورای اسلامی شهر قزوین و مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری با بانوان تاکسیران شبکه تاکسی بیسیم ، در سازمان تاکسیرانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ عرشیان افزود: در ابتدای این جلسه، گزارشی در خصوص نحوه فعالیت تاکسی بیسیم بانوان سازمان تاکسیرانی به سمع مدعوین رسید و کلیپی درباره یک روز کاری یک بانوی تاکسیران نیز برای حاضرین به نمایش درآمد.

وی ادامه داد: تقدیر از بانوی تاکسیران فرزند شهید و تقدیر از دو تن از بانوان تاکسیران که با گذراندن دوره دانشگاهی موفق به دریافت مدرک رشته تاکسیرانی شده اند از دیگر برنامه های این نشست بود و در خاتمه نیز تعدادی از بانوان تاکسیران در خصوص دغدغه های صنفی خود چون وضعیت معیشت، بیمه، بحث نوسازی و سختی کار مطالبی را بیان کردند و اعضای محترم شورا نیز در خصوص حمایت از این قشر زحمتکش در پارلمان محلی قول مساعد دادند.

عرشیان اظهار داشت: شبكه تاكسي بي­سيم 133 سازمان تاکسیرانی شهرداری قزوین در سال 1385 با به کارگیری 30 دستگاه خودرو فعالیت خود را آغاز کرد. این شبکه در آغاز کار، روزانه پاسخگوی حدود 200 تماس تلفنی بود که در حال حاضر، به علت استقبال فراوان شهروندان و رضایت بالای آنان از خدمات ارائه شده، به طور شبانه ­روزی و حتی در روزهای تعطیل پاسخگوی بیش از 1500 تماس تلفنی است و در زمانی کمتر از 10 دقیقه، به محل مورد درخواست فرستاده می­ شود.

وی تصریح کرد: با توجه به موفقیت چشمگیر شبکه و میزان رضایتمندی شهروندان از تاکسی بیسیم، به منظور رفاه حال بانوان ارجمند، شبکه تاکسی بی­سیم بانوان نیز فعالیت خود را از دی ماه سال 87 آغاز کرده و تا کنون در حال خدمات­ رسانی به بانوان و همشهریان گرامی است.

عرشیان در خاتمه بیان کرد: در حال حاضر 26 بانوی تاکسیران در شبکه تاکسی بیسیم 133 سازمان تاکسیرانی مشغول ارائه خدمت به بانوان محترم هستند که تعدادی از آنان سرپرست خانواده می باشند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط